הזמנת מקומות למסעדת פטרה בשבת

פטרה

לקוחות יקרים, עקב עומסים רבים, בעיקר בסוף השבוע – בימים חמישי, שישי ושבת, אנו מעוניינים להימנע מאי נעימות ולפיכך מבקשים שתזמינו מקום מראש בטל' 08-8651610 כמה ימים קודם.

גילוי נאות: המסעדה מכילה כמות סועדים אפשרית בו זמנית, ואנו רוצים להבטיח לכלל לקוחותינו את החוויה הקולינרית המקסימלית. כדי שנוכל לעשות זאת, אנו מקבלים הזמנות לפי היכולת בלבד, כדי שתיהנו מאיתנו. פתחנו את המסעדה מתוך חלום ושאיפה לענג אתכם ולהעניק לכם חוויה גיאורגית אירופאית אמיתית – ואנו רוצים לעמוד בכך.

צוות המטבח וכלל העובדים של מסעדת פטרה ערוכים לתת את השירות הטוב ביותר, עם המטעמים הטובים ביותר המורכבים מחומרי הגלם הטריים ביותר. כידוע, כל המוצרים שלנו מיוצרים במקום, כל המאפים שלנו מיוצרים במקום והמתכונים מקוריים ומענגים את החך.

אנו מודים לכם על הרצון לחוות את הקולינריה שלנו ונשמח לענות לפנייתכם. ככל שתקדימו לשריין מקומות כך נוכל לתת לכם מענה. ככל שתתעכבו עם ההזמנה ניאלץ לבקש מכם להמתין ולשריין מקומות על בסיס מקום פנוי (בעיקר בסופי השבוע). עם זאת, ייתכן כי בשל העומס והלחץ לא נוכל לענות לטל' או לפלטפורמות השונות ברשתות החברתיות – ואנו מבקשים למנוע גם במקרים כאלה אי נעימות.

שימו לב! משלוחים כידוע מתבצעים בכל ימות השבוע מהשעה 9 בבוקר ועד 2 בלילה או עד סגירת המסעדה. לימי שישי, שבת וחגים אנו מבקשים מכם להבין את הלחץ והעומס ולהזמין משלוחים וטייק אוואי עד שישי / ערב החג בשעה 13:00.

תודה על ההבנה והרצון הטוב להושיט לנו יד, במיוחד לאחר הקורונה. אנו רוצים להחזיר לכם בענק – בישיבה במקום, בהזמנת טייק אוואי ובמשלוח בצורה הטובה ביותר. אנא, הזמינו מראש: 08-8651610

מסעדה גרוזינית באשדוד? פטרה חוויה קולינארית גרוזינית מסורתית !

נהניתם? שתפו!

השארת תגובה

להזמנה ישירה