עדכון אודות היערכות מיוחדת של מסעדת פטרה בצל נגיף הקורונה

PETRA

לכל ציבור לקוחותינו,

להלו עדכון אודות היערכות מיוחדת של מסעדת פטרה לקראת התקופה הקרבה. המסעדה פתוחה כרגיל בכל ימות השבוע מהשעה 9 בבוקר ועד השעה 1 אחרי חצות. טרם ההגעה למסעדה יש לצלצל אלינו בכדי לשריין מקומות מראש בטל' 08-8651610. אנו נקבל עד מאה איש במסעדה, בזמן נתון, בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

המסעדן סימו בן חובל, בעלי מסעדת "פטרה" באשדוד מודיע על ההיערכות המיוחדת בעקבות נגיף הקורונה. לדברי בן חובל, שלושת המתחמים של המסעדה – הטרסה החיצונית המקורה, מתחם האירוח הפנימי והמטבח הפרונטלי – נמצאים תחת פיקוח היגייני גבוה במיוחד, כפי שהיה נהוג עד כה. בתוך כך, העובדים מחטאים את ידיהם כל הזמן על ידי ג'ל אלכוהול לחיטוי ידיים נגד וירוסים זיהומים וחיידקים וכן רוחצים ידיים במים וסבון על פי המלצות משרד הבריאות וארגון הבריאות העולמי. כמו כן, לרשות הסועדים בקבוקי אלכוג'ל מגבונים לחים וממחטות אף (טישו) – בהתאם להמלצת ראש הממשלה. כמו כן, יקפידו המלצרים ואנשי הצוות על קשר עין עם הסועדים וישמרו על מרחק של שני מטרים מהם בשהותם, למעט במקרים בהם יוגשו המנות.

לדברי בן חובל, "אנו נעשה את הכל במטרה להפחית באופן משמעותי את הסיכון להדבקה בקורונה, הפעולות הללו יכולות להציל חיים. בריאות העובדים והסועדים חשובה לי כאחד ואני אעשה את הכל בכדי להעניק חוויה קולינארית מלאה לסועדים, גם במציאות הלא פשוטה הזו וכמובן בטיחות לעובדים. אני מזמין את הלקוחות שלנו להפיג את המתח בארוחה מעולה, באווירה נינוחה ושמירה על הנחיות משרד הבריאות. בהזדמנות זו, אנו מאחלים לכל החולים להבריא במהרה, לכל המבודדים להחזיק מעמד – ומחזקים את ידיהם של הממשלה ושל כל המדינה כולה".

אנא צלצלו מראש לקבוע מועד הגעה. אנו מבקשים למנוע אי נעימויות ובכך לתת לכולם את החוויה המלאה לשהות במסעדה.

נהניתם? שתפו!

השארת תגובה

להזמנה ישירה